Оголошення

 

про результати конкурсу проєктів науково-дослідних робіт спільних колективів науковців Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національної академії наук України

Відповідно до Положення про проведення Конкурсу проєктів науково-дослідних робіт спільних колективів науковців Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національної академії наук України, затвердженого розпорядженням Президії НАН України від 29.11.2021 № 621, та розпорядження Президії НАН України від 13.11.2023 № 538 Державною організацією «Відділення цільової підготовки Київського національного університету імені Тараса Шевченка при НАН України» (ВЦП КНУ) було проведено конкурс проєктів науково-дослідних робіт спільних колективів науковців Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національної академії наук України на 2024—2025 рр. за напрямами: математика та кібернетика, фізика і астрономія, біологія та медична наука.
До участі у зазначеному конкурсі надійшло 19 проєктів науково-дослідних робіт з таким розподілом за напрямами: математика та кібернетика — 5; фізика та астрономія — 10; біологія та медична наука — 4. За результатами проведеної секціями НАН України експертизи вчена рада ВЦП КНУ відібрала 7 проєктів –переможців конкурсу для їх фінансування (протокол засідання вченої ради від 02.02.2024 № 1-24).
З огляду на зазначене та відповідно до Порядку формування тематики та контролю за виконанням наукових досліджень в Національній академії наук України, затвердженого постановою Президії НАН України від 19.12.2018 № 339 (зі змінами), а також беручи до уваги рішення Експертної ради з питань оцінювання тем фундаментальних науково-дослідних робіт при НАН України від 07.02.2024 № 1, ВЦП КНУ затверджено такий перелік проєктів переможців конкурсу на фінансування у 2024—2025 рр. за рахунок коштів відомчого замовлення НАН України:
за напрямом «Математика та кібернетика»:
1. «Якісний аналіз та керування в нелінійних інтегро-диференціальних рівняннях із імпульсними та стохастичними збуреннями». Термін виконання: початок — I кв. 2024 р., закінчення — IV кв. 2025 р.;
2.  «Нові субградієнтні та екстраградієнтні методи для негладких задач регресії». Термін виконання: початок — I кв. 2024 р., закінчення — IV кв. 2025 р.;
за напрямом «Фізика і астрономія»:
3. «Новітні вуглець-полімерні композитні матеріали з підвищеними характеристиками електромагнітного поглинання». Термін виконання: початок — I кв. 2024 р., закінчення — IV кв. 2025 р.;
4. «Багатошарові структури з гетеропереходами з органічним полімерним напівпровідником та тиловими рефлекторами на основі кремнієвих фотонних кристалів для фотоелектричних перетворювачів сонячної енергії». Термін виконання: початок — I кв. 2024 р., закінчення — IV кв. 2025 р.;
5. «Топологічні дефекти і конденсати в системах сильновзаємодійних частинок в екстремальних умовах». Термін виконання: початок — I кв. 2024 р., закінчення — IV кв. 2025 р.;
за напрямом «Біологія та медична наука»:
6. «Дослідження неензиматичної активації протромбіну». Термін виконання: початок — I кв. 2024 р., закінчення — IV кв. 2025 р.;
7. «Розробка технологічних засад отримання біодизелю з олії карінати (Brassica carinata) шляхом ліпазної трансестерифікації». Термін виконання: початок — I кв. 2024 р., закінчення — IV кв. 2025 р.

[Результати]


 КОНКУРС

20.11.2021р. Оголошено конкурс науково-дослідних проєктів спільних колективів науковців Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національної академії наук України.

[Умови конкурсу]

[Додатки]

[Результати конкурсу]


КОНКУРС

Відділення цільової підготовки Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Відділення цільової підготовки (ВЦП) Київського національного університету (КНУ) імені Тараса Шевченка (Університет) при НАН України (Академія) оголошує конкурс спільних науково-дослідних проектів науковців Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національної академії наук України на 2019-2020 рр.

Початок конкурсу: 22 жовтня 2018 р.

Закінчення конкурсу: 23 листопада 2018 р.

Мета конкурсу полягає в подальшому розширенні наукової співпраці Академії та Університету, ширшого залучення талановитих студентів старших курсів до наукової діяльності.

Конкурс проводиться за наступними науковими напрямами:

  • фізика та астрономія
  • біологія та медична наука
  • математика та кібернетика

Запити для участі в конкурсі, підготовлені відповідно до встановлених НАН України форм, у двох примірниках подаються до ВЦП КНУ імені Тараса Шевченка за адресою: бул. Академіка Вернадського, 36, Київ, 03142, 8 поверх, кім. 816. Контактний телефон: (067) 986-38-02, Шарай Ірина, електронна пошта: science_vcp at ukr.net.

До конкурсу приймаються науково-дослідні проекти, що будуть виконуватися спільно науковцями Університету та Академії. Обов’язковою умовою участі в конкурсі є паритетне представництво виконавців від Університету та Академії. Керівництво проектом здійснюється спільно співкерівниками від Університету та Академії.

Відбір проектів, рекомендованих до виконання, здійснюється на основі незалежної наукової експертизи. Результати конкурсу повідомляються авторам проектів.

Затверджений перелік науково-дослідних проектів, які пройшли конкурсний відбір, публікуються на веб-сайті Академії.


КОНКУРС

Відділення цільової підготовки Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Відділення цільової підготовки (ВЦП) Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Університет) при НАН України (Академія) оголошує конкурс спільних науково-дослідних проектів науковців Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національної академії наук України на 2017-2018 рр.

Початок конкурсу: 6 березня 2017 р.

Закінчення конкурсу: 31 березня 2017р.

Мета конкурсу полягає в подальшому розширенні наукового співпраці Академії та Університету, ширшого залучення талановитих студентів старших курсів до наукової діяльності.

Конкурс проводиться за наступними науковими напрямами:

  • фізика і астрономія
  • біологія та медична наука
  • математика та кібернетика

Запити для участі в конкурсі, підготовлені відповідно до встановлених НАН України форм, у двох примірниках подаються у ВЦП за адресою бул. Академіка Вернадського, 36, Київ, 03680, 8 поверх к. 816, (електронну версію надсилати за адресою science_vcp at ukr.net. Мобільний телефон 050-845-7999, або 067-385-1597, Невдача Віталій.

До конкурсу приймаються науково-дослідні проекти, що будуть виконуватися спільно науковцями Університету та Академії. Обов’язковою умовою участі в конкурсі є паритетне представництво виконавців від Університету та Академії. Керівництво проектом здійснюється спільно співкерівниками від Університету та Академії.

Відбір проектів, рекомендованих до виконання здійснюється на основі незалежної наукової експертизи. Результати конкурсу повідомляються авторам проектів.

Затверджений перелік науково-дослідних проектів, які пройшли конкурсний відбір, публікуються на веб-сайті Академії.

Please publish modules in offcanvas position.